Szczurowa. Dwa w jednym
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 10 grudnia 2019 20:51

Czy wiata turystyczna może pełnić inna funkcję? Jak najbardziej. Udowodniono to ostatnio w gminie Szczurowa. Właśnie miały miejsce oddanie do użytku wiaty przystankowo - turystycznej w Niedzieliskach - Wygodzie. W ramach zrealizowanych prac wykonano: utwardzenie placu, montaż wiaty która została wyposażona w elementy małej architektury tj. stół, ławki, stojak na rowery, kosz na śmieci oraz tablice informacyjne. Powstałe miejsce znajduje się w bliskim sąsiedztwie lasu, co jest dodatkowym atutem dla rowerzystów i turystów.

Realizacja powyższych prac była możliwa dzięki dotacji pozyskanej w tym roku z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 w ramach projektu pn. „Wzbogacenie oferty czasu wolnego w zakresie rekreacji poprzez utworzenie infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Szczurowa”, oraz strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Nadwiślańską Grupę Działania „E.O. CENOMA”. - To kolejna inwestycja zrealizowana w naszej gminie w oparciu o środki Unii Europejskiej – podkreśla wójt Zbigniew Moskal.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .