Zakończyły się prace związenz modernizacją kompleksu w Szczurowej
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 09 grudnia 2019 22:24

Niedawno zakończyły się prace związane z modernizacją kompleksu sportowego w miejscowości Szczurowa. W ramach realizowanej przez samorząd Gminy Szczurowa inwestycji powstał nowoczesny obiekt typu street workout. Zakres wykonanych prac polegał między innymi na: wymianie zniszczonej nawierzchni asfaltowej pod skateparkiem na nawierzchnię betonową oraz położeniu nowej nawierzchni z poliuretanu wraz z podbudową i drenażem pod street workout oraz montażem zestawu urządzeń do treningu siłowego. Ponadto zamontowana została lampa ledowo - solarna oraz elementy małej architektury.


Wykonanie tego zadania z pewnością wpłynie na zwiększenie oferty sportowo - rekreacyjnej szczególnie wśród dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Modernizacja kompleksu sportowego w Szczurowej została sfinansowana w części ze środków pozyskanych w bieżącym roku kalendarzowym z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno - Sportowa MIRS”. Pozostałe środki pochodziły z budżetu Gminy Szczurowa. – Pragnę serdecznie podziękować władzom samorządowym województwa małopolskiego, zarządowi oraz radnym, za przekazanie środków na ten cel – mówi wójt Zbigniew Moskal, wójt gminy Szczurowa.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .