Ty też możesz pomóc Annie Klimek PDF Drukuj Email
wtorek, 19 listopada 2019 22:56

Ania Klimek to 27 letnia, kobieta, mająca wiele planów na życie, które pokrzyżowała ciężka, nieuleczalna i postępująca choroba, jaką jest Stwardnienie Rozsiane. Choroba ograniczyła jej sprawność, z osoby aktywnej stałam się osobą wymagającą pomocy od innych osób. Są dni kiedy jest jej bardzo ciężko, ale nie poddaję się, tylko walczy, by być jak najdłużej samodzielna. - W walce z chorobą próbowałam już wszystkiego. W ostatnim czasie dowiedziałam się o nowej metodzie leczenia, jaką jest zabieg CCSVI – mówi naszej redakcji.

Terapia CCSVI  polega na zlikwidowaniu deformacji żylnych za pomocą zabiegu angioplastyki naczyniowej. Eliminacja deformacji ma zapewnić prawidłowy odpływu krwi z mózgu i rdzenia kręgowego. U wielu pacjentów ze stwardnieniem rozsianym po tego typu działaniach opisano przejściową, jak i trwałą poprawę stanu neurologicznnego. Jest ona jeszcze w fazie badań klinicznych,  ale już daję wspaniałe efekty. Niestety, nie jest refundowana. Koszt całego zabiegu to ok. 70 000 zł. Proszę o wsparcie, bo mam ogromną NADZIEJĘ, że CCSVI przyczyni się do poprawy mojego stanu zdrowiaPragnę żyć,  jak moi rówieśnicy,  ale koszty leczenia przekraczają możliwości mojej rodziny. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe,  by móc spełniać swoje marzenia i cieszyć się życiem – mówi dziewczyna. Mamy z nią wiarę, że po raz kolejny wygra dobroć i solidarność ludzka.

 

Pomóc można:

Wpłacając darowiznę na subkonto w Fundacji Avalon. 

 kwklimek

 

lub

https://www.siepomaga.pl/anna-klimek

 

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .