Gmina Czchów. Rodzinna impreza z wieloma atrakcjami
WYDARZENIA - Czchów
czwartek, 31 października 2019 13:58

Sprzyjało dosłownie wszystko: doskonała aura, świetna organizacja i liczna publika. Największe zainteresowanie wzbudzała ścieżka rekreacyjna, którą dzielnie pokonywali nasi najmłodsi mieszkańcy w asyście policjantów z Komendy Powiatowej w Brzesku i Komisariatu z Czchowa. Dzieci i młodzież sprawnie poruszali się na rowerach, rolka i deskorolkach. Po drugiej stronie obiektu maluszki miło spędzały czas na placu zabaw, korzystając głównie z nowych urządzeń: statku, sprężynowców i huśtawek.

W pikniku udział wzięły zarówno dzieci jak i ich rodzice i dziadkowie. Zawitali do nas również dzieci niepełnosprawne, które świetnie spędzały czas na wspólnej zabawie. Wiele radości sprawiły panie animatorki, wymyślając co raz to nowsze konkursy z nagrodami. Między czasie dla wszystkich uczestników pikniku był przygotowany ciepły poczęstunek i napoje. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i miło spędzony dzień w jesiennej scenerii doliny Dunajca – mówią organizatorzy. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. „Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w ramach obiektów małej architektury w obrębie kompleksu rekreacyjnego w Czchowie” realizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej mająca na celu wzrost atrakcyjności obszaru LGD Na Śliwkowym Szlaku w oparciu o lokalne zasoby środowiskowe poprzez rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w ramach obiektów małej architektury w obrębie kompleksu rekreacyjnego w Czchowie. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

82481828 955228938204057 6882106877572808704 n

pr122019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .