Norbert Kaczmarczyk w Solidarnej Polsce
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 15 października 2019 22:38

Norbert Kaczmarczyk, wybrany z listy PiS, w latach 2015 – 2019 poseł Kukiz 15 wstąpił dzisiaj do Solidarnej Polski. Dzięki temu SP ma 18 posłów, tyle samo co Porozumienie Jarosława Gowina. Dodajmy, że w Solidarnej Polsce jest także inny tarnowski poseł wybrany z listy PiS – Piotr Sak. Sama decyzja posła zaskoczyła działaczy PiS. Dodajmy, że w ramach porozumienia Zjednoczonej Prawicy (PiS, Solidarna Polska, Porozumienie), z listy PiS, w okręgu tarnowskim, startował jeden kandydat z Solidarnej Polski (Piotr Sak, został Posłem), a także Stanisław Bukowiec z Porozumienia Jarosława Gowina (również uzyskał mandat Posła). Pozostałych 16 kandydatów wskazały lokalne władze Prawa i Sprawiedliwości.

- Poseł Włodzimierz Bernacki, szef struktur PiS będzie się z tego gęsto tłumaczył – mówi nam jeden z prominentnych polityków PiS w Tarnowie. Jego zdaniem tarnowski lider PiS powinien odejść, bo najwyraźniej nie radzi sobie z fotelem prezesa partii w okręgu. - Transfer Kaczmarczyka, przegrane wybory samorządowe w Tarnowie, przegrana w powiecie bocheńskim i proszowickim, to obciąża profesora Bernackiego – uważa.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .