Wojniccy strażacy ochotnicy uhonorowani
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 07 października 2019 17:19

Podczas Gali Strażackiej wręczono Srebrne i Złote Odznaki Honorowe Województwa Małopolskiego - Krzyże Małopolski. Wśród uhonorowanych znaleźli się druhowie  z gminy Wojnicz.  6 października odbyła się Małopolska Gala Strażacka w Europejskim Centrum Muzyki 
w Lusławicach, na którą przybyło kilkuset strażaków ochotników z całej Małopolski. Podczas uroczystości wręczono nagrody w konkursie dla najlepszych strażaków, organizowanym przez Małopolski oddział Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.


Wręczono również Srebrne i Złote Odznaki Honorowe Województwa Małopolskiego - Krzyże Małopolski. Wśród odznaczonych znaleźli się druhowie z gminy Wojnicz, a dokładnie 
z jednostki OSP Zakrzów. Byli to: Wiesław Solak, Józef Szczupak oraz Marek Bachara, którzy uchwałą Zarządu Województwa, otrzymali Srebrne Krzyże. W ten sposób doceniona została ich służba na rzecz bezpieczeństwa, a także gotowość do niesienia pomocy oraz ratowania życia i zdrowia mieszkańców gminy.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052020p

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .