Reklama
Doły. Prace w budynku komunalnym
WYDARZENIA - Dębno
środa, 02 października 2019 22:39

Po kilkumiesięcznej przerwie zostały wznowione prace przy wykończeniu budynku komunalnego w Dołach. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zakład remontowo-budowlany BUDOLEX dokonał rozbiórki starego obiektu, a w jego miejscu powstał nowy. Aktualnie w budynku wykonane zostały prace związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Zadanie zrealizowane zostało przez Firmę SEKO z siedzibą w Tymowej. Koszt realizacji wyniósł niemal 28 tys. zł.

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy wykonanie dalszych robót budowlanych związanych ze sfinalizowaniem inwestycji. Zakres prac ma objąć m.in. wykonanie prac w obszarze przyziemia, wykonanie ścianek działowych, tynków i okładzin ściennych, jak również roboty instalacyjne w obszarze wodno-kanalizacyjnym, elektrycznym i C.O.  Obecnie trwa procedura przetargowa. Celem inwestycji realizowanej dla potrzeb społeczności lokalnej w Dołach, jest stworzenie miejsca o odpowiednich standardach, w którym możliwa będzie organizacja spotkań oraz wydarzeń kulturalnych.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .