Park& Ride w Woli Przemykowskiej
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 09 września 2019 00:00

Na finiszu są prace przy budowie parkingu typu Park& Ride w Woli Przemykowskiej. Inwestycja możliwa jest do zrealizowania dzięki dofinansowaniu w wysokości 85%, które pozyskane zostało w ramach naboru Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020. - Za wsparcie finansowe samorządowi Małopolski serdecznie dziekuję – mówi wójt Zbigniew Moskal.

Prace wykonywane są w ramach projektu pn. „Zintegrowana infrastruktura dla transportu niskoemisyjnego w mieście Brzesko i subregionie tarnowskim na ternie gminy Szczurowa”. W ramach robót budowlanych wykonano utwardzony plac liczący 25 miejsc postojowych, w tym dwóch dla samochodów osób niepełnosprawnych, 10 stojaków dla rowerów typu Bike& Ride, oświetlenie całego placu. - Pragnę serdecznie podziękować samorządowi województwa małopolskiego, zarządowi województwa za wsparcie finansowe tej inwestycji. To kolejne środki pozyskane przez nasza gminę z dotacji unijnych – wylicza wójt Zbigniew Moskal.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .