Brzesko. Bieganie ze strażą i starostą
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 23 sierpnia 2019 00:00

Został tylko... dzień do startu pierwszej tego typu imprezy w Polsce. Zapraszamy wszystkich do Brzeska celem udziału w biegu przełajowym z 25 przeszkodami na dystansie 7 km. W imprezie swoich sił spróbować może każdy chętny, niekoniecznie związany ze służbami mundurowymi, również osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców. Głównym celem jest dobra zabawa związana z uczestnictwem w wydarzeniu sportowym propagującym zdrowy tryb życia, aktywny wypoczynek i współzawodnictwo sportowe wśród strażaków, służb mundurowych oraz wszystkich innych zwolenników ekstremalnych zmagań terenowych. Zapewniamy profesjonalny pomiar czasu przebycia trasy

Organizatorzy: Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadownikach, Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Brzesku, Gmina Brzesko, Powiat Brzeski. TERMIN I MIEJSCE Bieg odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2019 r. (sobota) na terenie miejscowości Brzesko oraz Jadowniki Biuro zawodów oś. Kolejowe 10; 32 – 851 Jadowniki Start biegu Ranczo Pasja godzina 10:00. - Zapraszam do udziału w imprezie – mówi starosta brzeski, Andrzej Potępa.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .