WYBORY. SLD nie chce Jakuba Kwaśnego
WYDARZENIA - WYBORY 2019
czwartek, 22 sierpnia 2019 19:49

Czy Jakub Kwaśny będzie wspólnym kandydatem opozycji na senatora RP. Sam zainteresowany potwierdza, że jeśli będzie taka wola kilku partii, podejmie rękawicę rzuconą przez senatora Kazimierz Wiatra. Szkopuł w tym, że jeden z koalicjantów (mowa o szerokiej koalicji kilku komitetów, które chcą wystawić jednego kandydata na senatora), mówi: zdecydowane nie. Jak dowiedziała się nasza redakcja rozmowy w tej prawie zostały zerwane. Czy negocjatorzy wrócą do stołu. Czas pokaże, a tego czasu coraz mniej...

Sojusz Lewicy Demokratycznej nie chce Kuby Kwaśnego. Mają mu za złe, że w momencie najtrudniejszym dla polskiej lewicy, porzucił tę formację polityczną. Wszystko co w polityce osiągnął Jakub Kwaśny zawdzięcza Sojuszowi Lewicy Demokratycznej – podkreśla jeden z tarnowskich działaczy SLD. Jeśli dalej będzie impas: wiele wskazuje na to, że kandydatem na senatora może być Stanisław Sorys z PSL. Sojusz Lewicy Demokratycznej jest natomiast gotów poprzeć byłego senatora PSL, potem niezależnego: Józefa Sztorca.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .