Reklama
Iwkowa. Medale za synów w wojsku
WYDARZENIA - Iwkowa
środa, 12 czerwca 2019 10:45

Iwkowa zostały wręczone medale „Za Zasługi dla Obronności Kraju”. Wyróżnienia otrzymały rodziny, które wychowały co najmniej trójkę dzieci na wzorowych żołnierzy. - W imieniu samorządu naszej gminy gratuluję i dziękuję – mówi naszej redakcji Bogusław Kamiński, wójt gminy Iwkowa.

Złoty medal otrzymali Państwo Zofia i Bronisław Gwiżdż, których siedmiu synów służyło w Wojsku Polskim. Srebrne medale otrzymali: Aniela i Eugeniusz Bodek; Janina Dzięgiel; Maria i Jan Kita; Stanisław Kulig; Halina i Kazimierz Łagosz; Anna i Aleksander Łaźnia; Maria Nowak; Aniela i Józef Pasionek; Janina Pysno; Krystyna Sławek; Maria i Feliks Szwider; Wanda i Aleksander Zięć. Medale i pamiątki zostały wręczone przez mjr Sławomira Śwituszaka, Wójta Gminy Iwkowa Bogusława Kamińskiego oraz Przewodniczącą Rady Gminy.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .