Czchów. Budowa sieci w gminie
WYDARZENIA - Czchów
sobota, 08 czerwca 2019 21:33

Niedawno została podpisana umowa pożyczki przez Burmistrza Czchowa: Marka Chudobę, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy, Moniki Kurzydło, z Zarządem Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w składzie: Kazimierz Koprowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu, na realizację projektu pn. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Jurków – Równia i Szotówka, gm. Czchów”,w kwocie do 375 609,75 zł.

Koszt całkowity realizacji zadania wynosi 569 635,48 zł. - W ramach tego zadania będzie budowa sieci wodociągowej, do której zostaną podłączone 42 gospodarstwa domowe. To kolejny krok w uzupełnieniu sieci w ramach tak zwanej aglomeracji czchowskiej. Od kilkunastu lat sporo inwestujemy w poprawę stanu środowiska naturalnego. Rozbudowa sieci kanalizacyjnej to kolejny element tej strategii. Oprócz sieci kanalizacyjnej, budujemy także przydomowe oczyszczalnie ścieków  – mówi Marek Chudoba, burmistrz Czchowa.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .