Ciężkowice. Wystawa w Ratuszu
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 28 maja 2019 20:51

W sali klubowej Ratusza - Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice miał miejsce wernisaż wystawy Wioletty Burnat, absolwentki Licem Sztuk Plastycznych w Tarnowie. Malarka mieszka i tworzy w Gromniku. Spod jej pędzla wychodzą prace, których tematami są piękne kobiety ale też pejzaże, kwiaty i zwierzęta. Osobny rozdział w jej twórczości to niezwykłe obrazy o tematyce sakralnej.


Większość prac została wystawiona do sprzedaży. Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 18. Drugą część wieczoru wypełnił wykład pt. "Kobiety niepospolite" dra Marka Smoły z Tarnowa. Wśród uczestników spotkania zdecydowaną większość stanowili uczestnicy projektu Senior 50+ realizowanego od dwóch miesięcy w Siekierczynie oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciężkowicach.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .