Strzelce Wielkie. Trwają prace w szkole
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 22 maja 2019 20:11

W budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich trwają prace, których zakres obejmuje dobudowanie nowej klatki schodowej oraz zmianę użytkowania istniejącego poddasza w celu zaadaptowania go na dwie sale lekcyjne wraz z sanitariatami. – Mam nadzieję, że prace będą przebiegały sprawnie, tak by nie kolidowało to z funkcjonowaniem placówki – mówi Zbigniew Moskal, wójt gminy Szczurowa.

W dobudowanej części znajdować się będą pracownie przedmiotowe, które dostosowane zostaną do konkretnych potrzeb edukacyjnych poprzez wyposażenie ich w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Działania te pozwolą uczniom na poszerzanie wiedzy w nowy, niedostępny do tej pory sposób.  Przedmiotowe prace stanowią początek planowanej modernizacji budynku szkoły w Strzelcach Wielkich. Wartość wykonywanych robót wynosi ok. 800 000 zł. Wykonawcą prac jest firma P.P.H.U. PORĘBSKI z Chełmca.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .