Reklama
Alpejskie zmagania
SPORT - Aktualności
piątek, 15 marca 2019 23:30

Około 120 narciarzy z powiatu brzeskiego wzięło udział w XVII Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbyły się w Kluszkowcach. Wart dodać, że organizatorami były brzeskie starostwo, gmina Brzesko oraz Okocimski Klub Narciarski. - Cieszy nas ta wysoka frekwencja, bo kiedy przed laty rozpoczynaliśmy przygodę z narciarstwem alpejskim było nas tylko kilkanaście osób – wspomina Kazimierz Brzyk.

Jak już wspomnieliśmy na starcie stanęło blisko 120 zawodników ze szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych z terenu powiatu, podzielonych na dziesięć kategorii wiekowych. Większość zawodników stanowili uczniowie gminy Brzesko, którzy zajęli czołowe lokaty w swoich grupach. Dla zwycięzców były dyplomy i nagrody ufundowane przez mecenasów: brzeski magistrat oraz Starostwo Powiatowe.

(mir)

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .