Łoniowa. Miejsc rekreacji i odpoczynku
WYDARZENIA - Dębno
środa, 27 lutego 2019 09:18

Kolejna miejscowość w gminie Dębno będzie odnowiona/ PO wielu latach zaniedbań, od 2015 roku zmieniła się filozofia wydawania środków przez samorząd. Na efekty nie trzeba było długo czekać. , od jest centrum wsi Łoniowa powstaje miejsce służące mieszkańcom do odpoczynku, a także do poprawy kondycji fizycznej. W ramach inwestycji zostaną wykonane prace rozbiórkowe, wykonany zostanie chodnik oraz nawierzchnia trawiasta. Zostaną zamontowane urządzenia małej architektury, a także urządzenia sportowe, takie jak: motyl, prasa ręczna, prasa nożna, narciarz, orbitrek, stepper oraz wioślarz. Ponadto obok zostanie umieszczona tablica informacyjna.

To kolejna inwestycja w Łoniowej. Poza walorami estetycznymi wieś zyska również nowe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Mamy nadzieję, że przyczyni się to również do większej integracji mieszkańców – mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec maja 2019 roku. Wójt Wiesław Kozłowski nie ukrywa, że nadal potrzeb jest sporo. Chcemy, by w tej kadencji jak najwięcej tego typu inwestycji, prowadzonych w centrach miejscowości, było realizowanych – mówi wójt Kozłowski.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .