Jadowniki. Wilczym tropem…
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 25 lutego 2019 23:23

W Jadownikach odbędzie się już IV edycja biegu. – Zapraszam 3 marca 2019 r. (niedziela) Docelowo w biegu weźmie udział około 300 biegaczy. To bardzo dobry wynik i prawdopodobnie najlepszy w regionie – mówi Jarosław Sorys, sołtys Jadownik i jeden z pomysłodawców Biegu.

Stowarzyszanie Nasze Jadowniki, Rada Sołecka wsi Jadowniki, Gmina Brzesko, Szczep Czarny organizują po raz czwarty Bieg Tropem Wilczym. W ubiegłym roku w biegu wzięło udział ponad 200 osób - w tym roku zarejestrowanych będzie około 300 biegaczy. Pozostało jeszcze kilka dni na zapisy do niepowtarzalnego na skalę Polski Biegu Tropem Wilczym - dokładnie do 28 lutego. Dla biegaczy przygotowaliśmy dwie trasy: 1963m i 10km - obie wyjątkowe nie tylko ze względu na ich walory krajoznawcze. Kolejna edycja Biegu Tropem Wilczym sprawiła, że w Jadownikach na trasie będzie można przeżyć coś niezwykłego – możemy tylko zdradzić, że poczują się jak prawdziwi biegacze niezłomni, biegnący prawem wilka. Organizatorzy zapewniają dla wszystkich uczestników z wykupionym pakietem startowym: koszulki, medale, ciepły posiłek, kawa, herbata, woda, numery startowe, profesjonalny pomiar czasu, depozyt, specjalną ściankę do zdjęć pamiątkowych, szatnie,
natryski, toalety – dodaje Jarosław Sorys.


PROGRAM:
(Niedziela), godz. 12.00 3 marca 2019 rok (Bieg Tropem Wilczym). Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadownikach – ul. Szkolna 5

09:00 – 11:30 Otwarcie Biura Zawodów – Wydawanie pakietów startowych,
rejestracja zawodników

12:00 – START Biegu na 10 km

12:15 – START Biegu na 1963 m

14:00 – Podsumowanie, wręczenie pucharów, rozlosowanie dodatkowych
nagród wśród wszystkich uczestników.

Zapisy do 28 lutego. Do zobaczenia!


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .