Dębno. O puchar wójta Wiesław Kozłowskiego
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 10 lutego 2019 23:13

Za nami Turniej Halowy Piłki Nożnej Chłopców pt.,,Mini World Cup-2019" o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Zmagania piłkarzy odbyły się sali gimnastycznej PSP Wola Dębińska odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem Turnieju był UKS ,,ATLAS" Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej oraz Urząd Gminy Dębno. Na starcie turnieju stanęło 5 tzw. „dzikich drużyn”: Anglia, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Argentyna. W wyniku rywalizacji sportowej I-miejsce zajęła drużyna Anglii w składnie: Antoś Kukuś, Hubert Hebda, Kacper Kos, Michał Maziarz.

Nagrody w postaci: pucharu za I miejsce dla drużyny oraz indywidualnie: medali, statuetek szklanych, dyplomów, piłek do piłki nożnej Adidas Telstar oraz słodyczy wręczył Wójt Gminy Dębno -Wiesław Kozłowski i Dyrektor PSP Wola Dębińska - Agata Jankowska. Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Dębno- Wiesława Kozłowskiego i sponsorów. Końcowa klasyfikacja turnieju: 1.Anglia, 2.Hiszpania, 3.Brazylia, 4.Argentyna 5.Włochy. Jak podkreślają opiekunowie, zawody stały na wysokim poziomie. Co ważne: młodzi piłkarze grali w oparciu o zasady Fair Play. Nagrody ufundował Urząd Gminy w Dębnie – wójt Wiesław Kozłowski.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .