Będzie sala gimnastyczna?
WYDARZENIA - Region Tarnowski
niedziela, 13 stycznia 2019 00:00

Niedawno gościliśmy na terenie gminy posła na sejm RP Michała Cieślaka - przyjaciela i sympatyka naszego regionu. W rozmowie z burmistrzem Ryglic zapewnił, że cały czas wspiera nasze starania w pozyskaniu środków na budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bistuszowej. Mamy nadzieję, że decyzja o dofinansowaniu budowy obiektu to kwestia najbliższej przyszłości. Wartość sali w Bistuszowej wstępnie wyceniona została na kwotę prawie 4 mln złotych. Planowany poziom dofinansowania to niemal 3 mln złotych.

Burmistrz Paweł Augustyn przedstawił także posłowi  Cieślakowi i towarzyszącemu mu asystentowi, plany gminy Ryglice co do wnioskowania o dotacje krajowe i ze środków UE, z prośbą o wspieranie tych zamierzeń zarówno na drodze aplikowania o środki, jak i późniejszej realizacji. - Mamy bardzo ambitne plany. Jestem przekonany, że uda się je zrealizować, tym bardziej że możemy liczyć na takich przyjaciół jak poseł Cieślak – mói naszej redakcji Paweł Augustyn, włodarz gminy Ryglice.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .