Brzesko. Zagra orkiestra ludzkich serc
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 12 stycznia 2019 20:36

27. organizowana jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Brzesku kwesta odbywa się po raz 25. Od kilkunastu lat sztab WOŚP mieści się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia odbędzie się brzeski finał odbędzie się w Regionalnym Centrum Kulturalno - Bibliotecznym, start zaplanowano na 15.30. - Zapraszam do udziału w wielkim finale. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Brzesku, pokażmy nasze serca – zachęca Małgorzata Cuber z MOK Brzesko.

O godzinie 15.30, wokaliści z MOK wystąpią z koncertem „W świątecznym nastroju”, w czasie którego zaśpiewają kolędy i pastorałki. O 16.30 odbędzie się pokaz tańca w wykonaniu uczniów Thomas Dance. Na godzinę 17.00 zaplanowano występ uczniów koła baletowego, którzy przedstawią fragment baletu „Don Kichot”, zaś na 18.00 koncert zespołu „Hrabia Lulu”. O 19.15 wystąpi zespół „Na fakturę”, a trzy kwadranse później hity światowej muzyki rozrywkowej przedstawią wokaliści z MOK. Wielkoorkiestrowe licytacje odbywać się będą o 16.00, 17.20 i 18.45. Dodajmy, że dochód z tegorocznego finału WOŚP przekazany zostanie na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .