Dębno. Program już gotowy
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 13 grudnia 2018 20:34

Jakkolwiek do zimowych ferii pozostało jeszcze kilka tygodni już dzisiaj można zapoznać się z ofertą przygotowaną przez, podległą wójtowi placówkę kultury, Dębińskie Centrum Kultury. Jak podkreśla wójt Wiesław Kozłowski zajęcia zostały tak obmyślone, by zarówno zadbać o rozwój fizyczny, jak i intelektualno – kulturalnych najmłodszych mieszkańców. – Warto skorzystać z naszej bogatej oferty – podkreśla wójt Wiesław Kozłowski i już dzisiaj zapisać się na te zajęcia.

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza dzieci od 6 lat, uczniów szkół podstawowych na ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi w terminie od 14.01.2019 r. do 25.01.2019 r. (od poniedziałku do piątku) w godz. 9:00 - 15:00. Podczas ferii uczestnicy wezmą udział w warsztatach rekreacyjno - ruchowych, plastycznych, muzycznych, edukacyjnych oraz w różnorodnych grach i zabawach. Dodatkowym urozmaiceniem będą wyjazdy, spotkania profilaktyczne.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr0602019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .