Brzesko. Zagrali dla Oliwki
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 14 listopada 2018 21:16

W krytej pływalni Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się XVI Zawody Pływackie z okazji święta niepodległości.  Piątkowe popołudnie było nie tylko świętem upamiętniającym 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, ale również świętem miłośników pływania. 115 młodych pływaków (14 osób startowało poza konkurencją) uczciło to piękne święto na brzeskiej pływalni. Uczestnikami zawodów w przeważającej liczbie były dzieci ze szkół podstawowych.


Zawodnicy tradycyjnie startowali w dwóch stylach pływackich: dowolnym i klasycznym na dystansie 25 lub 50 metrów w zależności od wieku. Sędzią głównym zawodów był Michał Kacer. Podczas trwania zawodów pływackich odbyła się akcja charytatywna „Cegiełka dla Oliwki”. W godzinach od 15.00 do 18.00 można było zakupić cegiełki w cenie 10 złotych, a cały uzyskany dochód ze sprzedaży cegiełek jest przeznaczony na pomoc w walce z ciężką chorobą z jaką zmaga się dziewczynka. I tu kierujemy wielkie podziękowania do wszystkich, którzy udzielili wsparcia, było Was naprawdę bardzo dużo, dziękujemy. Uzyskana kwota 8454 złote zasili konto Oliwki.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .