Reklama
Trwa akcja 'Znicz'
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 03 listopada 2018 15:12

Od środy brzescy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich oraz bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że w tym okresie na drogach panuje wzmożony ruch, dlatego uzbrójmy się w cierpliwość, aby każdy z nas szczęśliwie dotarł do celu.

Policjanci dbają o zapewnienie płynności ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych i głównych ciągach komunikacyjnych. Jak co roku, apelujemy o ostrożność i rozwagę do osób wsiadających za kierownicę. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na pieszych, którzy podczas szybko zapadającego zmroku mogą być słabo widoczni.

Wczorajszy dzień, dzień Wszystkich Świętych na terenie powiatu brzeskiego upłynął w miarę spokojnie. Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów wymierzonych w bezpieczeństwo osób odwiedzających groby. Na brzeskich drogach dosżło do jednego wypadku drogowego z udziałem pieszej /W Brzesku ok. godz. 16.30 kierujący seatem cofając najechał na pieszą powodując u niej obrażenia ciała/ i trzy kolizje drogowe.

Akcja potrwa do 4 listopada.

(kpp)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .