Reklama
Sławomir Pater: List do Mieszkańców
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 02 listopada 2018 22:15

Drodzy Mieszkańcy Gminy Brzesko.
Zanim nastąpi cisza wyborcza. Chciałbym najserdeczniej podziękować wszystkim osobom spotkanym na ulicach Brzeska i okolicznych miejscowości za to, co od nich usłyszałem. Za słowa wielkiej troski o Nasz Wspólny Dom – Naszą Małą Ojczyznę – Gminę Brzesko.


Przez tych kilkanaście tygodni prowadziłem kampanię opartą na faktach, merytorycznych argumentach, proponując konkretne rozwiązania dla gminy i jej mieszkańców, a nie kampanię nienawiści, pomówień czy inwektyw. Jestem kandydatem na burmistrza, który startuje z listy Prawa i Sprawiedliwości. Nie ukrywam swojej przynależności partyjnej. Program, który przedstawiłem doskonale wpisuje się w program rządu oraz program Prawa i Sprawiedliwości przygotowany dla województwa małopolskiego.


Serdecznie dziękuję Mieszkańcom Naszej Gminy za udział w tegorocznych wyborach samorządowych oraz za ogromne zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście. Dzięki temu możemy ponownie spotkać się przy urnie wyborczej, w zaplanowanej na najbliższa niedzielę, 4 listopada II turze wyborów na Burmistrza Brzeska. Razem zdecydujemy w jakim kierunku będzie rozwijała się Gmina Brzesko. Jaka będzie gmina za pięć lat.

Głos każdego z Nas jest ważny. Dlatego gorąco zachęcam do udziału w wyborach. Proszę o Państwa Głosy. Zarówno tych z Państwa, którzy już mi zaufali, ale też tych niezdecydowanych oraz głosujących w I turze wyborów, na innych kandydatów.


Dziękuję i proszę o poparcie – O Państwa Głos.
Sławomir Pater

 

(materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość)


Komentarze (1)

Pseudonim : Jurek 02 listopad 2018 21:29
I to jest klasa

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .