Reklama
Czchów. Gmina wspiera seniorów
WYDARZENIA - Czchów
poniedziałek, 29 października 2018 21:04

 Pięć tysięcy złotych na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego, historycznego i kulturalnego seniorów przekazała gmina Czchów Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Czchowskiej. 16 i 17 października 2018 roku seniorzy i społecznicy z Gminy Czchów wybrali się do Kotliny Kłodzkiej w ramach zadania publicznego pn. "Historyczne i kulturowe inspiracje - Ziemia Kłodzka - wycieczka dla seniorów i społeczników z Gminy Czchów cz. II" współfinansowanego przez Gminę Czchów, a realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie.

Na program wycieczki składały się liczne atrakcje turystyczne. Pierwszym punktem zwiedzania był bajkowy zamek w Mosznej. Z Mosznej pojechaliśmy dalej do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Po wrażeniach całego dnia wyruszyliśmy do Zieleńca, aby tam zakwaterować się w hotelu na drugi dzień pierwszym punktem zwiedzania była słynna Kaplica Czaszek w Czeremnej. Wybraliśmy się na spacer do malowniczego Parku Zdrojowego w Kudowie-Zdroju oraz na spacer ulicami Kłodzka, aby zwiedzać Twierdzę Kłodzką. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w projekcie. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać spędzony czas z nami, a wspólne odkrywanie nowych miejsc przyniosło Państwu aktywną rozrywkę – zapewniają organizatorzy.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .