WYBORY. Radna ma zgodę burmistrza. Komu nie podoba się reklama kandydatki na brzeskim rynku?
WYDARZENIA - WYBORY 2019
wtorek, 02 października 2018 23:05

Justyna Wójtowicz – Woda (obecna radna powiatu brzeskiego) kandydat Prawa i Sprawiedliwości na radnego Powiatu Brzeskiego w wyborach samorządowych, zaplanowanych na 21 października, posiada zgodę (zezwolenie na zajęcie pasa drogowego) na umieszczenie konstrukcji reklamowej na brzeskim Rynku. Zgodę wydał burmistrz Brzeska. Zezwolenie obejmuje ustawienie reklamy wyborczej o powierzchni 15 metrów kwadratowych: w okresie od 25 września do 4 listopada 2018 roku. O wydanie zezwolenia ubiegała się firma świadcząca usługi reklamowe: określając w piśmie do Burmistrza Brzeska, wszelkie parametry. Zajęcie pasa drogowego jest więc zgodne z prawem. W/w płaci także za zajęcie pasa drogowego kwotę ustaloną taryfą miejską. Brzeski magistrat może pobierać opłaty za zajęcia pasa drogowego – minął bowiem ustawowy okres pięciu lat rozliczenia projektu finansowanego z Unii Europejskiej.

– PiS nie był, nie jest i nigdy nie będzie partią antyunijną. Kiedy przed wejściem Polski do UE zorganizowano referendum w sprawie członkostwa we Wspólnocie, PiS apelował o pójście do urn i głosowanie za wstąpieniem naszego kraju do struktur europejskich – mówi naszej redakcji Justyna Wójtowicz – Woda. Nagonki na PiS, straszenie POLEXITEM to antyrządowa propaganda sił politycznych skupionych wokół Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Polskiego Stronnictwa Ludowego - dodaje radna.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr0602019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .