Gmina Dębno. Pieniądze na nowy rok szkolny
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 31 sierpnia 2018 20:48

Stypendia dla 29 uczniów przyznał wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi wręczone zostały stypendia Wójta Gminy Dębno dla najzdolniejszych uczniów.  Stypendia przyznano w czterech kategoriach: za wysokie wyniki w nauce, a także za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne. – Serdecznie gratuluję Wam osiągnięć. W Was jest przyszłość naszej gminy i jestem niezmiernie dumny, że tak mocno angażujecie się w naukę, sport oraz sztukę. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję Wam, ponieważ jesteście wizytówką naszej gminy - mówił wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. 

Oprócz stypendiów, wójt gminy Dębno wręczył również akty nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego. W dalszej części sesji radni gminy Dębno podjęli uchwały między innymi o wyrażeniu zgody Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Maszkienicach na przystąpienie i realizację projektów w ramach Programu Erasmus, o ustalenie na terenie Gminy Dębno maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, jak i w miejscu sprzedaży, o wyrażenie zgody na zawarcie przez Gminę Dębno i Powiat Brzeski porozumienia o udzielenie Powiatowi Brzeskiemu pomocy rzeczowej oraz przyjęcia przez Gminę Dębno realizacji zadania: Utwardzenie odcinka ścieżki od skrzyżowania tzw. „Rondo” do placu PKP w miejscowości Biadoliny Szlacheckie przy drodze powiatowej Biadoliny Szlacheckie-Łopoń na terenie Gminy Dębno.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .