Gmina Dębno: Remont boisk zakończony
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 09 sierpnia 2018 08:16

Boiska przy szkołach w Woli Dębińskiej, Niedźwiedzy, Łoniowej oraz Jaworsku zostały przebudowane. Wykonawcą inwestycji była firma GREENSPORT z siedzibą w Katowicach.

W ramach przeprowadzonych prac położona została nowa nawierzchnia sportowa z poliuretanowego podłoża, która spełnia standardy bezpieczeństwa i jest przystosowana do użytku przez osoby niepełnosprawne. Zamontowano niezbędne wyposażenie sportowe umożliwiające rozgrywanie gier zespołowych, takich jak koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, czy też piłka nożna oraz piłka ręczna. Dodatkowo za boiskami zamontowane zostały piłkochwyty, czyli konstrukcje z zawieszaną siatką, która służy do zatrzymywania piłek, co pozwala na komfortowe korzystanie z obiektów.

Zadanie było współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2017. Całkowity koszt inwestycji wynosi ok. 800 tysięcy złotych.

(Ug)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .