Brzesko: Wakacje w bibliotece
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 01 sierpnia 2018 14:13

Pierwszy miesiąc wakacji już za nami. W lipcu dzieci odwiedzające naszą Bibliotekę miały okazję uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach.


We wtorki spotykaliśmy się na zajęciach pod hasłem: „WAKACJE Z NELĄ MAŁĄ REPORTERKĄ” W trakcie tych warsztatów organizowaliśmy wyprawy do ciekawych miejsc. Odkryliśmy między innymi tajemnicę oceanów oraz podwodny świat ryb i  innych fascynujących zwierząt morskich, szukaliśmy też skarbów na dnie morza. Odwiedziliśmy Etiopię, gdzie mogliśmy podziwiać dom typowej afrykańskiej rodziny. Nie zabrakło w naszych wyprawach przeciwległej strony globu, bowiem byliśmy również na niezwykłej mroźnej wyprawie na koło podbiegunowe.
 „W KRAINIE BAŚNI I BAJECZEK” to zajęcia dla najmłodszych czytelników, które organizowaliśmy w środy. Podczas nich uczestnicy poznali bohaterów książek i filmów. Oczami wyobraźni byliśmy już w bajkowym świecie Maszy i Niedźwiedzia, Scoobiego Doo, Księżniczki Zosi i Smerfów.
 Piątkowy „KUFER Z POMYSŁAMI” to warsztaty, na których co tydzień poruszaliśmy nową tematykę. Rozmawialiśmy już o tym w co bawią się dzieci z różnych stron świata oraz w jakie gry i zabawy bawili się nasi rodzice i dziadkowie, były też warsztaty ekologiczne i eksperymenty chemiczne, a w zanadrzu mamy jeszcze wiele ciekawych pomysłów.
Poza tymi zajęciami przez cały miesiąc spotykaliśmy się podczas: "Wakacyjnej Akademii Filmowej", "Czytania na dywanie w języku angielskim - EARLY STAGE" oraz "Świata gier i zabaw". Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty także w sierpniu!

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .