Brzesko: Wakacje w MOK
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 30 lipca 2018 12:07

Zakończyła się pierwsza część wakacyjnych zajęć przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury dla dzieci i młodzieży szkolnej. Oferta składała się z propozycji sprawdzonych w latach poprzednich oraz nowych pomysłów. Dzieci i młodzież brały udział w tradycyjnych już warsztatach tanecznych, plastycznych, graficznych czy folklorystycznych. Bardzo popularne okazały się projekty „lato z teatrem”, „hip-hop”, „jaka to melodia” i „wakacyjne granie”. Ciekawskich szczególnie ucieszyła wizyta w muzeum, wyprawa odkrywców „Dziedzictwo Goetzów Okocimskich”, a gratką dla młodych kinomanów była wizyta w kinie na projekcji filmu „Kuba Guzik – na tajemniczym lądzie”.

Druga tura zajęć zaplanowana jest na 13-24 sierpnia. Ich uczestnicy wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, „bajkowym przedpołudniu”, zajęciach „artkreator”, odwiedzą muzeum, kino i brzeską komendę straży pożarnej. Całość zakończy zabawa na pożegnanie wakacji. Więcej informacji na plakacie.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .