Jubileusz z gratulacjami
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 25 lutego 2018 13:23

To był wyjątkowy dzień i kolejny piękny jubileusz w gminie Dębno! W Łoniowej odbyły się uroczystości związane z setnymi urodzinami pani Wiktorii Zych. Świętowanie rozpoczęła uroczysta msza święta w miejscowym kościele w intencji zacnej Jubilatki. Tuż po niej spora grupa gości przeniosła się do domu pani Wiktorii.


Serdeczne życzenia złożył wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski, przedstawiciele ZUS, sołtys wsi Łoniowa wraz z radą sołecką, przedstawiciele OSP w Łoniowej oraz przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich. - Dziękuję pani za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat! Pragnę złożyć pani życzenia zdrowia i pogody ducha na kolejne lata – mówił wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. – W imieniu całej naszej gminnej społeczności życzę wszelkiej pomyślności, długich jeszcze lat życia w zdrowiu, spokoju oraz radości w kręgu bliskich osób. Wiktoria Zych doczekała się 4 dzieci, 12 wnuków i 18 prawnuków. A jaka jest recepta na długowieczność? To proste! Praca, rodzina, modlitwa, pokora i wielkie pokłady miłości dla bliskich czy sąsiadów.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .