Brzesko na INDUSTRYmeeting w Sosnowcu
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 20 lutego 2018 22:59

Urząd Miejski w Brzesku, Fundacja Małopolska Izba Samorządowa i Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. promują przedsiębiorców prowadzących działalność w subregionie tarnowskim na targach INDUSTRYmeeting  w Sosnowcu, które trwają w dniach 20-21 lutego.  Udział w targach jest jedną z części realizacją projektu „Promocja potencjału gospodarczego Subregionu Tarnowskiego w kraju i na arenie międzynarodowej”. Urząd Miejski w Brzesku reprezentują Kinga Szapel-Zachara, Iwona Leś, i Rafał Najdała.
Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD. Zespół Expo Silesia z sukcesem od lat realizuje w tym regionie specjalistyczne targi branżowe, m.in.:  TOOLEX oraz ExpoWELDING.


Już od ponad roku Urząd Miejski w Brzesku, Fundacja Małopolska Izba Samorządowa i Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. realizują projekt mający na celu promocję potencjału gospodarczego w kraju i na arenie międzynarodowej. Uczestnikami projektu są przede wszystkim przedsiębiorcy należący do sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz samorządy wchodzące w skład powiatów brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego. Głównym założeniem realizowanego zadania jest zachęcenie polskich i zagranicznych firm do podejmowania inwestycji w subregionie tarnowskim, a także zwiększenie eksportu towarów i usług oferowanych przez przedsiębiorców działających w tym regionie. W ramach projektu powstał portal gospodarczy, foldery zawierające charakterystykę poszczególnych przedsiębiorstw , organizowana będzie także misja przyjazdowa zagranicznych dziennikarzy mająca na celu promocji atrakcyjności inwestycyjnej subregionu tarnowskiego w magazynach branżowych. W ramach projektu firmy z subregionu promowały się na Warsaw Industry Week, dużym wydarzeniem będzie także konferencja w Brukseli. Partnerzy projektu zapraszają wszystkich przedsiębiorców z subregionu tarnowskiego do rejestracji i bezpłatnej promocji swoich ofert na gospodarczym portalu www.tarnowskie.biz.pl


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .