Porąbka Uszewska. Koncert noworoczny
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 25 stycznia 2018 21:12

To była nie lada gratka dla miłośników muzyki filmowej i klasycznej. Kolejny koncert noworoczny zorganizowany we współpracy wójta Wiesława Kozłowskiego z dwoma placówkami szkolnymi. Dzisiaj wieczorem, w Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, odbył się Koncert Noworoczny z muzyką filmową i klasyczną w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I Stopnia w Domosławicach. Zabrzmiały najpiękniejsze utwory tych gatunków muzycznych. Nie zabrakło zarówno twórczości kompozytorów polskich, jak i zagranicznych.

Organizatorami tego niezwykłego przedsięwzięcia byli: wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski, Kazimierz Wojnicki, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Domosławicach im. Księdza Profesora Józefa Tischnera oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej. – Mam nadzieje, że koncerty organizowane w szkole w Porąbce Uszewskiej będą stałym punktem w kalendarzu imprez kulturalnych w naszej gminie. Na tego typu przedsięwzięcia warto przekazywać środki. Cieszy mnie, jako wójta, a także nauczyciela z wieloletnim stażem, że nasz szkoła, mówię o filii szkoły muzycznej w Porąbce Uszewskiej, dynamicznie rozwija się. Dziękuję młodzieży, nauczycielom, dyrekcjom obydwu szkół za zorganizowanie koncertu – mówi Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .