Gosprzydowa. Bal charytatywny
WYDARZENIA - Gnojnik
piątek, 19 stycznia 2018 10:29

Nietypową inicjatywę podjęli proboszcz, Rada Duszpasterska parafii i mieszkańcy Gosprzydowej. Nieopodal zabytkowego, drewnianego kościoła, powstanie „Ogród różańcowy”. By nie obciążać parafian dodatkowymi datkami, pomysłodawcy postanowili zebrać środki nieco inaczej, chociażby poprzez organizowanie imprez, z których dochód w całości, zostanie przeznaczony na ten cel. Jednym z takich pomysłów ma być bal karnawałowy, który odbędzie się w dniu 3 lutego br.

Jak nas poinformowano: impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 w Domu Strażaka w Gosprzydowej. Cena biletu 80 zł od osoby. W cenie oferujemy dobrą muzykę, 3 ciepłe dania, zimną płytę, ciasto, kawę, herbatę, napoje. Cel bardzo szlachetny – dochód z balu przeznaczony będzie na budowę „Ogrodu różańcowego” w miejscowości Gosprzydowa. Bilety można nabyć w świetlicy w Gosprzydowej u Marii Mróz (tel. 667 011 112), jak również w cukierni „POEZJA” w Gnojniku do dnia 31 stycznia.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .