Wręczono nagrody laureatom konkursu Wójta Gminy Dębno
WYDARZENIA - Dębno
środa, 03 stycznia 2018 00:14

28 grudnia 2017 r. w Zamku w Dębnie odbyła się czternasta - ostatnia już w tym roku Sesja Rady Gminy Dębno, podczas której wręczono nagrody laureatom konkursu Wójta Gminy Dębno „Dębińskie Pasje”. W  trzeciej już edycji konkursu, kapituła przyznała pięć nagród, których laureatami zostali: Wojciech Wojdak, Wacław Batko, Alicja Rega, Dorota Bodzioch i Antoni Osmęda. Nagrodzeni to osoby, które poprzez realizację swoich pasji przyczyniają się do krzewienia kultury lokalnej oraz rozwoju i  promocji sportu na terenie naszej gminy. Podczas sesji obecny był  Poseł na Sejm RP – Włodzimierz Bernacki.

Po uroczystościach, które uświetnił występ Alicji Regi – uczestniczki Eurowizji Junior rozpoczęła się robocza część sesji. W jej trakcie przyjęto uchwałę budżetową Gminy Dębno na rok 2018, wieloletnią prognozę finansową, ramowy plan pracy Rady Gminy oraz roczne plany pracy Komisji i Komisji Rewizyjnej Rady.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .