Jubileusz powiatu z motocyklami
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 22 lipca 2017 10:46

Już niebawem wielki zlot motocyklowy z Brzesku. Powiat Brzeski zaprasza na imprezę z cyklu „150 Lat Powiatu Brzeskiego”. Jubileuszowy nastrój trwa – dlatego 4 sierpnia w samo południe w Brzesku rozpocznie się Piknik Motoryzacyjny na 150 Lat Powiatu Brzeskiego, podczas którego rozegra się VI Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. To wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych pasjonatów motoryzacji oraz dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacyjne popołudnie w miłej, rodzinnej atmosferze. – Zapraszam do wspólnego świętowania naszego jubileuszu - mówi starosta brzeski Andrzej Potępa.

Pierwsza część imprezy odbędzie się na terenie Pałacu Goetza. Wtedy też zainteresowani nie tylko będą mieli niepowtarzalną okazję podziwiać z bliska znakomite modele historii motoryzacji, ale także pospacerować po pięknych ogrodach wokół Pałacu, które na co dzień są zamknięte dla zwiedzających. Następnie uczestnicy Mistrzostw udadzą się na Plac Kazimierza Wielkiego, aby podejść do kolejnego etapu rajdu. Tam, oprócz widowiskowych zmagań sportowych, trwać będzie rodzinny piknik promujący bezpieczeństwo. Załogi strażackie oraz policyjne zaprezentują pokaz sprzętu oraz wyposażenia pojazdów służbowych, a także symulację dynamicznej akcji ratowniczej. Na najmłodszych również czeka masa atrakcji. Ponadto nie zabraknie smacznych specjałów regionalnych przygotowanych przez Lokalne Grupy Działania. Na zakończenie na brzeskiej scenie zagra w rockowym stylu zespół After Day. Nie można tego przegapić! Świętuj z nami 150-lecie Powiatu. Serdecznie zapraszamy – zachęcają organizatorzy.
(mir)


Komentarze (1)

Pseudonim : jaba 22 lipiec 2017 10:30
a czy nie można tego typu imprezy zrobić w sobotę czy niedziele? Przecież to normalny dzień pracujący, o 12 większość ludzi siedzi w pracy....

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .