Skradła alkohol wart 900 zł
WYDARZENIA - Czchów
niedziela, 04 czerwca 2017 21:01

Policjant z Czchowa ustalił personalia osoby, która okradła miejscowy sklep na towar warty 900 złotych. Mowa o 52-letniej kobiecie, która systematycznie co dwa dni przychodziła do sklepu na zakupy, kradnąc przy tym jedną butelkę alkoholu. W taki sposób 52-latka wyniosła aż 33 butelki alkoholu. Za kradzież grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Czchowie ustalił kto stoi za kradzieżami alkoholu, do których przez ostatnie dwa miesiące dochodziło w miejscowym sklepie. Okazało się, że systematycznie co 2-3 dni w godzinach porannych w placówce pojawiała się kobieta. Nie wzbudzała żadnych podejrzeń personelu, bo zawsze robiła zakupy za które płaciła. Jednak przy okazji zakupów, za każdym razem kradła butelkę alkoholu o pojemności 0,7 litra.

Policjant, który dowiedział się o przestępstwie nawiązał współpracę z pracownikami oraz ochroną mobilną sklepu, co przy kolejnej wizycie 52-latki w sklepie, zaowocowało jej zatrzymaniem na gorącym uczynku. Kobieta przyznała się do winy. Za kradzież grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. 52-latka będzie musiała też w całości naprawić wyrządzone szkody.

(kpp)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .