Dni Brzeska: Coma, Jula i Stefano Terrazzino
KULTURA - Aktualności
niedziela, 12 marca 2017 20:48

Wysoko postawili sobie poprzeczkę organizatorzy Dni Brzeska. Tegoroczne Święto Miasta zaplanowano 24 i 25 czerwca. W sobotę 24 czerwca wystąpi Stefano Terrazzino, znany nie tylko z show z „Tańca z gwiazdami”, ale także wokalnych umiejętności. Artysta wykona włoskie przeboje: od utworów z lat 60. przez utwory Italo Disco po współczesne kompozycje. Natomiast w niedzielę zaprezentuje się zespół Coma. Lider Piotr Rogucki i jego przyjaciele znani są z tego, że ich koncert są żywe, przebojowe, pełne ekspresji i współpracy na linii: gwiazda – publika. Przed koncertem Comy wystąpi jeszcze Jula, polska piosenkarka młodego pokolenia.

Podczas Dni Brzeska zaplanowano także wybór Najsympatyczniejszego Psa, liczne programy artystyczne dla dzieci i młodzieży, konkursy w tym konkurs z browarem Okocim. Tradycyjnie już świętu miasta towarzyszy wiele imprez o charakterze sportowym, rozrywkowym. – Już dzisiaj, w imieniu władz miasta, organizatorów, zapraszam na Dni Brzeska. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem przekonany, że nasze imprezy wpisują się w oczekiwania nie tylko mieszkańców gminy, ale i całego powiatu – podkreśla burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka. Trwa „dogrywanie” programu oraz rozmowy ze sponsorami i mecenasami tego największego wydarzenia artystycznego w powiecie brzeskim i regionie.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

thomasdance2017

dziendziecka2017

Relacje wideo z regionu brzeskiego

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .