Gmina Dębno. Nowe witacze z nowym herbem
WYDARZENIA - Dębno
środa, 12 października 2016 21:57

Kilka nowych witaczy zostało zamontowanych na drogach wjazdowych do gminy Dębno. Niedawno ustawione zostały tablice promocyjno-informacyjne. Zadaniem tych ponad trzymetrowych znaków jest informowanie kierowców o wjeździe na teren gminy i zachęcenie ich do powrotu. Sześć nowych witaczy zostało zamontowanych na działkach w Jastwi, Jaworsku, Maszkienicach, Niedźwiedzy, Sufczynie i Woli Dębińskiej. Na tablicach znajdują się napisy „Gmina Dębno Wita!” i „Gmina Dębno Do Zobaczenia!”. Widnieje na nich również herb gminy oraz zdjęcie Zamku w Dębnie. Tablice są osadzone w żelbetonowym fundamencie i odpowiednio zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych – tak, by służyły naszej gminie przez lata. – Warto dodać, że nowe tablice uwzględniają nowy – właściwy dla naszej gminy herb – tłumaczy wójt Wiesław Kozłowski.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .