Rodzinny Dom Opieki zaprasza…
WYDARZENIA - Przegląd Parlamentarny
poniedziałek, 18 lipca 2016 00:00

Wzrost poziomu życia oraz lepsza opieka medyczna sprawiają, że społeczeństwo polskie starzeje się. Zresztą to tendencja we wszystkich krajach rozwiniętych i dynamicznie rozwijających się jak nasza ojczyzna. Przybywa osób starszych, które z racji wieku, potrzebują pomocy i rehabilitacji. To właśnie z myślą o nich, przed dwoma laty  powstał Rodzinny Dom Opieki STAŚ, w Gnojniku. Mogą w nim przebywać osoby starsze, niepełnosprawne, osoby po zabiegach operacyjnych w trakcie rekonwalescencji wymagające długotrwałej opieki i rehabilitacji . RDO STAŚ znajduje się w budynku Zakładu Rehabilitacji i mieści się w centrum Gnojnika.Ośrodek zapewnia wszechstronną opiekę osobom niepełnosprawnym, starszym i samotnym w ramach pobytów stałych, czasowych i opiekę dzienną. Warto dodać, że STAŚ oferuje ponadto możliwość pobytów dziennych kilkugodzinnych, połączonych z posiłkami i zabiegami, zajęciami terapeutycznymi. – U nas jest całodobowa opiekę lekarsko-pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne, oferujemy także  terapię zajęciową, opiekę duszpasterza, psychologa, logopedy i opiekunek medycznych. Kuchnia serwuje posiłki uwzględniając diety swoich podopiecznych. Do tego zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1. 2. i 3. osobowych z węzłami sanitarnymi, telefonem, telewizorem, Wi-Fi. Do dyspozycji jest także biblioteka, kawiarnia , świetlice, sale do terapii, podręczna kuchenka – mówi Ewa Cierniak – Lambert. Na miejscu jest także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych. Warto dodać, że Ośrodek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Otoczenie Ośrodka jest pełne zieleni. Warto zatem zapamiętać ten adres: Rodzinny Dom Opieki „STAŚ”, Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „EWA” 32-864 Gnojnik 222
kontakt: email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , turnusy@gnojnik .eu; telefon 662-046-764, 604-052-326, (14)6869800 wew. 3105. – Zapraszamy do Gnojnika, wszyscy nasi podopieczni są traktowani indywidualnie, rodzinnie – zapewnia doktor Ewa Cierniak – Lambert.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr042018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .