Ludwik Węgrzyn; Najważniejszy Jest Człowiek
WYDARZENIA - Region Bocheński
środa, 21 października 2015 23:50

To dla mnie nie jest i nigdy nie będzie tylko slogan wyboczy – to SENS mojej pracy i działania od prawie czterdziestu lat.


Człowiek – dla którego w Sejmie RP chciałbym tworzyć zrozumiałe, jasne i przyjazne prawo. Jestem prawnikiem stosującym obecne prawo i wiem jak obowiązujące przepisy paraliżują życie.
Człowiek – mieszkaniec tutejszych miejscowości dla którego chcę tworzyć warunki pozwalające na rozwój przedsiębiorczości – w efekcie uruchamiające nowe miejsca pracy, które pozwolą zarabiać pieniądze oraz realizować ambicje zawodowe.
Człowiek  – rolnik, dla którego będę czynił starania o tworzenie warunków opłacalnej produkcji rolnej i zabezpieczenie rynków zbytu.
Człowiek  – dla którego będę zabiegał o łatwiejszy dostęp do służby zdrowia, placówek opiekuńczych, placówek kultury oraz innych istotnych miejsc.
Człowiek  – któremu zagwarantuję bezpieczeństwo, w tym zwłaszcza obejmujące działania przeciwpowodziowe.
Człowiek  – mieszkaniec tutejszych miejscowości, dla którego podejmę działania zmierzające do  rozwiązania narosłych problemów infrastrukturalnych (łącznik z autostradą, kolejka aglomeracyjna, parkingi, estetyzacja miasta, itp.).
Człowiek – któremu do efektywnej pracy potrzebny jest spokój i zgoda a nie ciągła wojna i spory.

Jako doświadczony samorządowiec i specjalista z zakresu finansów publicznych oraz zamówień publicznych wiem jak i potrafię realizować zadania na rzecz naszej społeczności. Nie zawiodę Państwa zaufania. 25 października br. proszę o Państwa głos. Za który już teraz bardzo dziękuję.

Ludwik Węgrzyn (lista Polskiego Stronnictwa Ludowego (pozycja numer 3)

materiał wyborczy KW Polskie Stronnictwo Ludowe


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr0602019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .