Reklama
Wodne dzieci
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 22 lipca 2009 15:43
W raz z początkiem wakacji, kilkadziesiąt dzieci w wieki przedszkolnym rozpoczęło swoją przygodę z pływaniem. Na Krytej Pływalni w Brzeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji rozpoczął się pilotażowy projekt nauki pływania dla  przedszkolaków pt. „Wodne Dzieci”. Łącznie 34 zapisanych uczestników zostało podzielonych na 4 grupy wg kategorii wiekowych. Najmłodsze dzieci mają zajęcia po 30 minut, zaś starsze o 15 minut dłużej. Najmłodsza kursantka to 3 letnia Gabrysia Woda, natomiast najstarsza jest 9 letnia Julia Policht. W sumie w ramach projektu zaplanowane jest po 20 zajęć dla każdej grupy, które zostaną przeprowadzone przez całe wakacje. Najbardziej wytrwali kandydaci na przyszłych mistrzów po wakacjach będą mogli kontynuować doskonalenie swojej pływackiej sztuki w specjalnie dla nich utworzonej przez Klub Sportowy „Wiking” sekcji pływackiej.


Zajęcia prowadzi rewelacyjny instruktor – Pan Wojtek Stanisławczyk. Mimo iż jest taki duży, to małe wodne dzieci doskonale się czują  podczas lekcji. Dzięki dużemu doświadczeniu, wspaniale radzi sobie z najmniejszymi pływakami przy obniżonym poziomie wody na basenie rekreacyjnym.

[BOSiR]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .