Reklama
Szczurowa. Modernizacja boisk
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 09 listopada 2021 11:00

Kończą się powoli  prace modernizacyjne boiska sportowego w Niedzieliskach. Na ten cel pozyskano dofinansowanie w ramach programu “Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa”. Wszystko wskazuje na to, że rundę wiosenną piłkarze klubu “Korona Niedzieliska” rozegrają na odnowionym obiekcie. Boisko sportowe w Niedzieliskach po latach eksploatacji wymagało pilnego remontu. W ramach inwestycji przeprowadzono rekultywację nawierzchni wraz z remontem drenażu i zastosowaniem siatek zabezpieczających przeciw kretom. Zostaną zamontowane piłkochwyty, bramki, ławki i kosze na  śmieci oraz zostanie wymienione zadaszenie istniejących wiat piłkarskich. Teren zostanie ogrodzony.

Przypomnijmy, że w tym roku oficjalnie oddano do użytku wybudowano wielofunkcyjne boisko w Górce, a w  tym roku zakończono modernizację boiska sportowego w Woli Przemykowskiej. Obydwa zadania kosztowały ponad 700 tysięcy złotych, a znaczna część tej kwoty pochodziła z pozyskanych dofinansowań. Niebawem rozpocznie się realizacja II etapu modernizacji boska w Woli Przemykowskiej - zostaną wybudowane szatnie dla piłkarzy. – Jestem przekonany, że odnowione obiekty sportowe będą oblegane przez mieszkańców naszej gminy, zwłaszcza młode pokolenie, które po pandemii, potrzebuje ruchu – trafnie ocenia w rozmowie z naszą tredakcją wójt Szczurowej, Zbigniew Moskal.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .