Reklama
Znamy wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Czchów
WYDARZENIA - Czchów
wtorek, 02 listopada 2021 21:07

Znamy wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Czchów z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2021 roku. Po zapoznaniu się z wynikami prac Komisji Konkursowej powołanej do oceny złożonych ofert w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Czchów z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2021 roku, wybrano – jako najkorzystniejsze – oferty kilku podmiotów – mówi naszej redakcji Marek Chudoba, burmistrz Czchowa.


Pieniądze otrzymają: Ochotnicza Straż Pożarna  w Tymowej na „I Tymowski Turniej Mikołajkowy Tenisa Stołowego” dotacja 3.550 zł; Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym „ W Stronę Tęczy na projekt „Aktywne pokolenie- sport szansą na lepsze życie” – dotacja 4.000 zł oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej na zadanie „Radośnie, Aktywnie Pozytywnie- zajęcia sportowo-rekreacyjne” – dotacja. 4.200 złNatomiast w ramach zadania: działalność profilaktyczna, edukacyjna z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom, ochrony zdrowia (organizacja wydarzeń, warsztatów, konkursów, wystaw, prelekcji, konkursów i szkoleń dla dzieci, młodzieży lub osób dorosłych poświęconych zagadnieniom profilaktyki   i uzależnieniom od nikotyny, alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych), środki otrzyma Koło Gospodyń Wiejskich „Nowoczesna Gospodyni” w Tymowej na projekt „Chcemy żyć zdrowo i bez używek, międzypokoleniowe spotkania z tradycją” – dotacja 3.200 zł; Koło Gospodyń Wiejskich w Biskupicach Melsztyńskichna zadanie „Organizacja gry typu escape room pod hasłem „Ucieczka od uzależnienia” – dotacja 2.450 zł oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej, „Moje małe szczęście – wydarzenie edukacyjne z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom” – wsparcie finansowe 4.100 zł.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .