Reklama
Dębno. Siatkarskie zmagania o puchar wójta
SPORT - Aktualności
wtorek, 02 listopada 2021 21:07

Na niedzielę, 21 listopada 2021 r. o godz. 14:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie zaplanowano Turniej Piłki Siatkowej pn "Niepodległościowy TURNIEJ PIŁKI SIATKEJ o Puchar Wójta Gminy Dębno". W zawodach uczestniczyć mogą drużyny z terenu naszej gminy składające się z mieszkańców gminy. Składy mogą być uzupełnione graczami spoza terenu gminy na zasadach opisanych w regulaminie.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 18 listopada 2021r.: telefonicznie 507369351 lub osobiście u animatora na terenie Orlika – informuje nas Robert Mazurek. Dodajmy, że uczestnicy będą walczyli o puchar wójta gminy Dębno, Wiesława Kozłowskiego.
Niezbędne jest też doręczenie odpowiednich formularzy zgłoszeniowych i zgody w wyżej wymienionym terminie: zgłoszenia drużyny do otwartego turnieju piłki siatkowej (załącznik nr 1 do regulaminu), oświadczeń pełnoletnich uczestników (załącznik nr 2 do regulaminu). oraz w sytuacji gdy zawodnikiem jest osoba nieletnia (minimalny wiek 16 lat) oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego (załącznik nr 3 do regulaminu). Z ramienia Urzędu Gminy Dębno osobą do kontaktu jest Robert Matura 14 631 85 54. Drużyny, zgłoszone do turnieju, rywalizując o miano najlepszej, będą musiały się wykazać sprawnością fizyczną oraz grą zespołową. – Zapraszam do udziału w Turnieju, to jeden ze sposobów uczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – dodaje wójt Wiesław Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .