Reklama
Szczurowa. PSZOK już działa
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 14 października 2021 09:18

Już  15 października 2021 roku zostanie uruchomiony Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Szczurowej tzw. PSZOK. PSZOK zlokalizowany jest na bazie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Szczurowej ul. Rynek 22 (za blokami, za Delikatesami Centrum). Punkt jest czynny w każdy piątek w godz. 15 00 – 18 00 za wyjątkiem 24 i 31 grudnia 2021r. Przed dostarczeniem odpadów do PSZOK prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami określonymi w Regulaminie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Szczurowa (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2021r. poz. 5030).


Worki na segregację z przeznaczeniem na papier, metale, tworzywa sztuczne i szkło oraz jednorazowe pojemniki na igły i strzykawki są do pobrania nieodpłatnie w biurze gospodarki odpadami Urzędu Gminy Szczurowa z siedzibą w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Szczurowej (tj. w parku oraz w PSZOK Szczurowa.) Uwaga! Odpady powstałe w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej nie podlegają odbiorowi przez PSZOK. Każde przyjęcie odpadu przez PSZOK zostanie potwierdzone na Formularzu Przyjęcia Odpadów.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .