Reklama
Dębno. Zapraszamy na zumbę
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 07 października 2021 08:50

Dzisiaj było pierwsze spotkanie. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych w każdym wieku na zajęcia z zumby fitness, które będą odbywać się cyklicznie na Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie w każdy wtorek (począwszy od dzisiaj) w godzinach od 19:30 do 20:30. Zajęcia prowadzone będą przez Panią Kingę Michór.


Zumba fitness, to zajęcia, które są połączeniem aerobiku i tanecznych kroków. Taki rodzaj aktywności fizycznej jest doskonałą formą ruchu dla osób, które nie są fanami rygorystycznych planów treningowych i preferują formę ćwiczeń „przy okazji”. W przypadku zajęć zumba fitness spalanie kalorii odbywa się przy okazji dobrej zabawy oraz w rytmie muzyki, która znacznie ułatwia całe zadanie. – Zapraszam we wtorek, za tydzień – mówi wójt Wiesław Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .