Reklama
Dębno Marszałek wspiera gminę
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 04 października 2021 20:39

Niedawno zakończył się remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Sufczyn - Dwojanów na odcinku o długości 1030 metrów. W ramach remontu wykonano nakładkę drogi na dł. 1030 m o szer. 2,7 m, oraz uzupełniono i utwardzono pobocza na całej długości drogi.  Wykonano również przepusty rurowe odwodnienie na dł. 920 m. Zadanie wykonano ze środków budżetu Województwa Małopolskiego związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych – 160 000,00 zł. Koszt całkowity zadania wyniósł ok. 360 tys.


Po raz kolejny gmina Dębno skorzystała z dotacji od marszałka. Od 2016 roku sukcesywnie samorząd pozyskuje środki na remont dróg gminnych. – W imieniu własnym, mieszkańców, rolników, samorządu pragnę serdecznie podziękować marszałkowi Witoldowi Kozłowskiemu, zarządowi województwa, wicemarszałkowi Józefowi Gawronowi, wicemarszałek Marcie Malec – Lech, wiceprzewodniczącemu sejmiku małopolskiego Wojciechowi Skruchowi oraz naszej radnej wojewódzkiej Annie Mikosz – mówi wójt Wiesław Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .