Reklama
Tylko u nas. Kobieta dyrektorem szpitala w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 30 września 2021 21:14

Wiele wskazuje na to, że to kobieta znowu pokieruje brzeskim szpitalem. Jakkolwiek decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła – z naszych informacji wynika, że zarząd powiatu zdecyduje o tym w środę lub w czwartek. Z naszych informacji wynika, że na razie zostanie jej powierzona funkcja na okres sześciu miesięcy. Obowiązki dyrektora SP ZOZ w Brzesku ma objąć najprawdopodobniej już 11 października.

Jak mówią moi informatorzy, na okres kierowania placówką przez Józefę Szczurek – Żelazko przypadają najlepsze czasy brzeskiego szpitala. – To nie tylko kwestia osobowości, doświadczenia dyrektora, ale także dobrych relacji ze starostą i zarządem powiatu. Mamy nadzieję, że tak będzie i teraz, że ta współpraca na linii powiat – szpital będzie układała się tak wzorowo, jak za czasów dyrektor Szczurek – Żelazko, bo niestety ostatnimi miesiącami „przyjaźń” na linii Starostwo Powiatowe – Szpital w Brzesku byłą dość szorstka – przekonuje nas nasz informator.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .