Reklama
Jest nowy wicemarszałek Małopolski
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 10 września 2021 12:00

gawron-800x583-800x445Józef Gawron, radny sejmiku małopolskiego, były wicewojewoda małopolski i były zastępca dyrektora szpitala w Brzesku został nowym wicemarszałkiem Małopolski. Za powołaniem Józefa Gawrona zagłosowało 25 randych, 9 radnych było przeciw, 1 głos został oddany jako nie ważny, 5 radnych nie brało udziału w głosowaniu.

 

W piątek 10 września 2021 roku Sejmik Województwa Małopolskiego najpierw odwołał z funkcji wicemarszałka Tomasza Urynowicza.Na giełdzie kandydatów wskazywanych na nowego wicemarszałka pojawiali się przede wszystkim Barbara Nowak, obecna kurator oświaty w Krakowie, Agnieszka Zając, która w ubiegłym tygodniu została radną sejmiku (objęła mandat po śp. Wojciechu Grzeszku) oraz Zbigniew Starzec, były wicewojewoda małopolski. I to rzeczywiście były wicewojewoda zostanie wicemarszałkiem małopolskim, ale to Józef Gawron.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .